M/M Stephen MacLean of Athol;
M/M Robert McMahon, M/M Thomas Lawler, M/M Paul Verderese of Auburn;
M/M Theodore Twarog of Barre;
Mrs. Fran Gill, of Berlin
Mr. Daniel Hall, M/M Angelo Guadagno of Boston;
M/M Thomas LaRoche, Mr. David Wheeler, Tina Bilazarian of Boylston;
M/M George Oprica, of Brookfield;
Mrs. Beth Tobin, Ms. Marie Martin, Mr. Ted Heywood, Mrs. Patricia Soobitsky of Charlton;
Mr. Arthur Croteau of Cherry Valley;
M/M George Conrad, Mr. Robert O’Neil of Framingham;
Mr. John O’Dea of Grafton;
M/M James Adams, M/M Gerald Albertini, M/M Brendan Donahue of Holden;
M/M Garry Seidenberg, of Hopedale;
Mr. Jeff Surozensk, Mr. Anthony Diloreto of Jefferson;
Deacon William Bilow, of Lancaster;
Therese Cahill of Marlborough;
M/M Bruce Pease, Sharon Dwyer, Deacon Eduardas Meilus, M/M John Piselli of Millbury;
Deacon/Mrs. John Dugan, of Millville;
Deacon/Mrs. Lee Packard, of Milford;
Mary Mattock, M/M Christopher Scholl, Deacon/Mrs. Joseph McCaffrey, M/M Thomas McCloskey, Ms. Brenda Seymour, M/M John Tegan, III, M/M Paul Morin, Laverne Bertin, M/M John Gallagher, M/M Dante Zamarro
Ms. Lorraine Cain, Jason Mahshie of Northborough;
Ms. Ellin Clifford of North Oxford;
M/M Richard Davis of Paxton;
St. Scholastica Priory of Petersham;
Ms. Lynn Amsden, Deacon/Mrs. Paul Audette, Ms. Kris Mullery of Rutland;
M/M Andrew Mendelson of Salem;
M/M John Matraia, M/M Sang Nguyen, Mr. Konstantin Grebelsky of Shrewsbury;
Ms. Annette McCarthy of South Grafton;
Ms. Maureen Hanlon of Spencer;
M/M Edward Heywood of Sturbridge;
M/M Eugene Mossa, M/M Jeffrey Remillard, M/M Charles Trainor, Mr. Steve Kelly, of Sutton;
M/M Daniel Lambert, M/M Richard Gentili, of Upton;
Mr. Roland Malboeuf of Webster;
Mrs. Phyllis Campbell of Weston;
Ms. Linda Belliveau of Westwood
Deacon/Mrs. Myles Hayes, Mrs. Anita Kelley, Dr/Mrs. Donald Favreau, Mr. Dennis O’Connor, Mr. Michael Gregoire, M/M Brendan Donahue, M/M James Ridick, Carol Johnston, Deacon/Mrs. Michael Chase, Mr. Boris Tandetnik, Mr. Robert Prescott, Mr. Lenny Troio, Ms. Lan Le, Joyce Tamer, Mrs. Eileen Lush, Antonio Gonzalez, Dr./Mrs. Gerald McGillicuddy, Molly Chase, Tracie Waller, M/M Anthony Zamarro, Celeste Hedge, Doris Stone of Worcester;
M/M Edward Wilchynski of Yarmouth Port;
M/M Robert DeJoie, of Ocean Isle Beach, NC;
M/M Stefan Wawzyniecki of Vernon, CT;
M/M L. Michael Warnalis of Bedford, VA;